Kraj přijímá přihlášky do soutěže o Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost

  •  

Jste společensky odpovědnou organizací? Přihlaste se do pátého ročníku soutěže Cena hejtmana za společenskou zodpovědnost. Rok od roku se prestiž soutěže zvyšuje. Svědčí o tom nárůst přihlášených účastníků. V roce 2015 to bylo 25 účastníků a loni jich bylo více než 40.

Do soutěže se můžou přihlásit podnikatelské subjekty do 50, do 250 a nad 250 zaměstnanců a organizace veřejného sektoru a obce bez rozdílu velikosti. Soutěž vyhlašuje Ústecký kraj a Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje a Rada kvality ČR

„Loňského čtvrtého ročníku se účastnilo inspirujících 43 soutěžících. O tom, že je zájem o společenskou odpovědnost, svědčí i fakt, že už se nás lidi ptají, kdy už se budou moci přihlásit. A tu možnost mají od teď až do 20. června. Každý rok nás nadchnou myšlenky, které naši soutěžící zrealizovali, ať už v rámci péče o zákazníky, ochrany přírody nebo transparentní činnosti. Přispívají tak k rozvoji našeho regionu a my jim chceme poděkovat. Sdílet tyto příklady i pro ostatní. To je smyslem celé akce. A na nové soutěžící se už moc těším,“ uvedla Gabriela Nekolová, předsedkyně Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje.

Do soutěže se uchazeči přihlašují Hospodářské a sociální radě Ústeckého kraje některým ze způsobů: e-mailem na adresu: kovarikova@hsr-uk.cz nebo písemně na adresu: Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje, tř. Budovatelů 2532, 434 01 Most. Sběr přihlášek a dotazníků probíhá do 20. června 2019. Více informací a potřebné formuláře naleznete na www.kr-ustecky.cz  a www.hsr-uk.cz.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*