Koncert k výročí ekologických demonstrací a sametové revoluce

Krušnohorské divadlo. Foto: Daniel Mareš
  •  

Třicáté výročí sametové revoluce a 30 let od první ekologické demonstrace v Teplicích. To vše připomene Koncert pro všechny slušný lidi, který se uskuteční 11. listopadu v Krušnohorském divadle.

Večer bude ohlédnutím za hektickými dny a především připomínkou ekologických demonstrací v Teplicích, které předznamenaly sametovou revoluci a z nichž první se uskutečnila na den přesně před 30 lety, 11. listopadu 1989.

Písně Karla Kryla, které poznamenaly naše dětství a dospívání, zazpívají dle vlastního výběru a v osobitých aranžích amatérští i profesionální hudebníci a hudební pedagogové, děti a studenti z Teplic a okolí.

Mezi dalšími přijal pozvání Vladimír Kořen, novinář, moderátor, starosta Říčan a v roce 1989 student teplického gymnázia. Na horizontu pódia velkého sálu promítneme snímky fotoreportéra Miroslava Rady zobrazující momenty ze zmíněných ekologických demonstrací i koncertu Karla Kryla v domě kultu-ry v roce 1991, snímky Jiřího Reissiga z oněch hektických dní. Vstupné je 120 korun.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*