Knihovna ve čtvrtek otevře své brány veřejnosti

  •  

Od čtvrtka 3. prosince je Regionální knihovna Teplice znovu otevřena. Kromě knihovny v Lípové ulici fungují i pobočky Šanov, Řetenice a Prosetice ve svých běžných výpůjčních dnech.

Platí však stále prozatímní režim. To znamená, že oddělení pro děti a mládež má do konce roku výpůjční dobu pondělí až čtvrtek: 10–12 ; 13–17. Vrácené knihy musí strávit několik dní v karanténě, což může způsobit horší dostupnost požadovaných titulů. Výpůjčky jsou stále prodloužené do 14. prosince. Není třeba do knihovny spěchat jenom proto, abyste knihy včas vrátili.

Podle informace z webu knihovny je počet návštěvníků v jednotlivých provozech knihovny v souladu s platnými opatřeními omezen. V prostorách knihovny proto pečlivě dbejte pokynů informačních vývěsek, případně samotných pracovníků, kteří vás budou v tomto ohledu instruovat.

V prostorách knihovny se prosím zdržujte jen nezbytně nutnou dobu, dbejte příslušných hygienických opatření, jako jsou zakrytá ústa a nos, dodržování rozestupů a používání dezinfekce rukou.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*