Jubilejního AGC Cupu se zúčastní nejvíce týmů v historii

  •  

Teplický fotbalový stadion Na stínadlech se o víkendu stane místem konání tradičního turnaje v malé kopané AGC Cup. Turnaj letos slaví kulaté dvacáté výročí. Jako obvykle si to ve fotbale rozdají bývalé i současné legendy FK Teplice se zaměstnanci AGC.

Do letošního ročníku se přihlásilo rekordních 18 mužstev ze všech závodů a společností skupiny AGC. Papírovými favority je tým, ve kterém se představí Pavel Verbíř nebo Michal Doležal, dlouholeté opory prvoligového klubu FK Teplice. Navíc se v Teplicích se už podruhé představí také ruské týmy z výrobních závodů AGC v Klinu a Boru. Turnaj začíná tuto sobotu 2. června od 9:00 a hraje se tradičně ve složení 5 hráčů plus brankář. Fotbalový turnaj je součástí sobotní celodenní akce pro zaměstnance AGC a jejich rodiny.

„Letos jde již o 20. ročník turnaje, proto věřím, že se týmy představí v té nejlepší formě. Papírově je určitě favoritem tým s legendami FK Teplice, ale věřím, že naše mužstva jim průběh turnaje pěkně „osladí“. Těšíme se také na naše kolegy z Ruska, kteří své umění předvedli poprvé loni a nevedli si vůbec špatně,“ říká Libor Sehnal, personální ředitel AGC Flat Glass Czech.

Součástí turnaje je soutěžní a zábavný den pro děti zaměstnanců. Mezi pozvanými hosty budou tradičně i děti z dětských domovů. Děti bude bavit Divadlo v Pytli Petra Stolaře, jednotka dobrovolných hasičů AGC Flat Glass Czech a další.

Fotbalový turnaj AGC Cup pořádá skupina AGC pro své zaměstnance pravidelně. Nejen díky tomu firma dlouhodobě boduje v soutěži o nejlepšího českého zaměstnavatele. Minulý týden AGC Flat Glass Czech vyhrálo regionální kolo soutěže Zaměstnavatel roku, sesterská AGC Automotive Czech z Chudeřic obsadila 3. místo.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*