Jiří Korn a 4TET vystoupí v Domě kultury

Zdroj: Dům kultury Teplice
  •  

Nevšedním hudebním zážitkem bude koncert v teplickém Domě kultury. Uskuteční se 16. května od 19:00 hodin. Vstupenky seženete od 440 do 500 korun. Již přes 13 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady vokální seskupení 4TET – Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár a David Uličník.

Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou v programu/ již IV/, která měla premiéru na podzim 2015. Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a „taneční“ výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jak prestižních akcí, tak i společenských událostí.

Zdroj: Dům kultury Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*