Inovační centrum má nového šéfa

  •  

Nového ředitele má Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK). Stal se jím Martin Mata. Ve funkci střídá Tomáše Sivička.

„Od nového pana ředitele očekávám plnění cílů, které si ICUK stanovil a hlavně propojení firem, univerzity i kraje. Věřím, že právě pod jeho vedením dojde ve velkém k provázání podnikatelského sektoru i v rámci inovací či technologického pokroku. Panu řediteli velmi gratuluji a jsem přesvědčen, že se zlepší komunikace nejen s krajem, ale také nám bude ICUK partnerem i v naplnění věcí směrem k programu RE:START,“ uvedl náměstek hejtmana Martin Klika, který se výběrového řízení zúčastnil.

Pro Martina Matu byla výzva natolik zajímavá, že neváhal a do výběrového řízení se přihlásil. „Pokračovat po úspěšném startu, nebude jednoduché, nicméně do inovačního centra přináším pragmatický a realistický pohled, což může přinést našemu kraji jistý posun v otázce jednotlivých projektů a konečných dopadů,“ říká nový ředitel, který nastupuje do funkce už 1. června.

Jeho ambicí je spolek řídit a posouvat ho v oblasti naplňovaní strategie. A mezi další plány patří především navázat a pokračovat ve vřelých vztazích ke všem partnerům.

„Má první návštěva bude směřovat na půdu naši Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, následně na Krajskou hospodářskou komoru Ústeckého kraje, abych načerpal potřeby a přání „otců zakladatelů“. Velmi úzká spolupráce s vedením Ústeckého kraje, je pro mne samozřejmostí a moc se na ní těším,“ dodává Martin Mata.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*