Hvězdný tým podpoří zdravotní klauny

  •  

V rámci ústeckého Mattoni 1/2maratonu nastoupí i takzvaný „hvězdný tým“. Ten je sestavený ze známých tváří a osobností a poběží na podporu dobročinné organizace Zdravotní klaun. Na trať se tak postaví ambasadorka zdravotních klaunů herečka Petra Bučková, herečka Petra Hřebíčková, režisér Dan Svátek a také známý ústecký spisovatel Josef Formánek.

„Zdravotní klauni přinášejí radost a smích do nemocnic, kde je ho nejvíc potřeba. Odvádějí obrovský kus důležité práce a my chceme využít této příležitosti, abychom na jejich činnost a na projekt Zdravotní klaun upozornili. Po domluvě s Filmovou kanceláří Ústeckého kraje půjde veškerý výtěžek sbírky na podporu aktivit zdravotních klaunů přímo zde v Ústeckém kraji,“ řekla Petra Bučková.

V sobotu 21. září v 13:30 proběhne i autogramiáda „hvězdného týmu“ na stánku Ústeckého kraje. A od 15:00 hodin můžete slavným osobnostem držet palce v samotném závodě, který zdolají jako štafetový tým.

Na podporu zdravotní klaunů bude možné přispívat i sbírkou na https://www.darujme.cz/vyzva/1201088.  Přispět je možné také přímo v den závodu na stánku Ústeckého kraje. Samotná sbírka je otevřená od 13. září až do 6. října.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*