FOTO: Velký blondýn Pierre Richard v Teplicích

  •  

Slavný francouzský herec Pierre Richard navštívil Teplice. Prošel se po městě, setkal se s teplickým primátorem a podepisoval exkluzivní lahve vína ze své vinice.

„Návštěva pana Pierra Richarda byla výjimečnou událostí našeho města. Svou přítomností navázal na řadu slavných osobností z minulosti, které naším městem prošly. Velmi mě potěšila jeho reakce na dary teplické výroby, které jsem mu přinesl a byl jsem nadšen, když neváhal ani minutu a okamžitě si uvázal teplickou kravatu, ve které strávil zbytek dne. Pro mě osobně bylo setkání s tímto hercem a vinařem velkým zážitkem a poctou,“ řekl po návštěvě slavného „blondýna“ primátor Hynek Hanza.

Teplice se pětaosmdesátiletému herci podle jeho slov velmi líbily, byl překvapen jejich bohatou historií, architekturou i velmi příjemnými lidmi, se kterými se setkal.

Pierre Richard v Teplicích poobědval knedlíčkovou polévku s nudlemi, křepelku se šťouchaným bramborem a sladký dezert s vínem pana Richarda. „Bylo mi ctí být pozván na společný oběd s touto ikonou francouzské komedie,“ dodal primátor Hanza.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*