FOTO: Unčín prohrál se Soběchleby 0:7

TJ Sokol Unčín prohrál se TJ Soběchleby. Foto: Luboš Hostek
  •  

TJ Sokol Unčín prohrál s TJ Soběchleby 0:7.  Trenér Sém to před utkáním řekl výstižně:,,Máme tu to, co jsme chtěli – 1.B třídu´´ V prvním kole nás nečekal zrovna jednoduchý soupeř, Soběchleby dlouhodobě spolupracují s Litvínovem a od jara 2015 si tykají s fantastickou formou.

Na jaře předvedly stíhácí jízdu a nebýt zkaženého podzimu, bojovaly by o postup. V generálce smetly Sobědruhy 6:0 a bohužel podobným výsledkem dnes deklasovaly i nás. Trenéři dnes nemohli počítat s Kašíkem, Jašíkem, Olexou, Gajarským, Pechmannem a Uram stále nepochopitelně dělá mrtvého brouka.

Na derby 22. srpna dorazilo více než 100 diváků a na první branku nemuseli čekat dlouho. Po naší laciné ztrátě při rohovém kopu se řítilo 5 soběchlebských na dva unčínské a tuto přesilovku využili i díky bodlu Toncara.

I další góly padaly po našich zbytečných chybách, největší starosti nám dělal Kodeš, jenž ještě v sezoně 2012/2013 nastoupil ve žlutomodrém dresu proti Spartě. Po půlhodině hry už to bylo 0:6 a my rychle poznali, že okres má k této soutěži hodně daleko. Vše je rychlejší, důraznější a soupeři o poznání fotbalovější.

Už v prvním poločase se na hřiště podívali Mach s Blažkem a ani jeden se za svůj výkon stydět nemusí. I my jsme třikrát ohrozili branku, dvakrát se při přímém kopu vyznamenal Pícha, hlavička Davida Séma skončila nad.

V kabině jsme si řekli, že na hřiště půjdeme s tím, jako by byl stav 0:0. Před početnou návštěvou jsme si nechtěli uříznout ostudu v podobě desetibrankového přídělu a i díky soupeři, který povolil otěže, se hrála vyrovnanější partie a Kiňo lovil míč z branky už jen jednou. Zápas tedy skončil výsledkem 0:7 a Soběchleby si domů vezou zcela zasloužené body.

Někteří z fanoušků nás i po zápase podporovali a tvrdili, že tento soupeř bude v tabulce hodně vysoko, tudíž bychom se z jedné porážky neměli zbláznit. Na druhou stranu máme o čem přemýšlet a tato ,,facka´´ nám snad do dalších zápasů pomůže.

Za týden nás čeká duel s nováčkem – Unionem Děčín, který v prvním klání vyloupil Přestanov (3:6). Ani za týden nás tedy nečeká procházka růžovou zahradou, ale rozhodně nepojedeme se sklopenými hlavami pro další příděl!

Fotbal (1) Fotbal (2) Fotbal (3) Fotbal (4) Fotbal (5) Fotbal (6) Fotbal (7) Fotbal (8) Fotbal (9) Fotbal (10) Fotbal (11) Fotbal (12) Fotbal (13) Fotbal (14) Fotbal (15) Fotbal (16) Fotbal (17) Fotbal (18) Fotbal (19) Fotbal (20)

TJ Sokol Unčín


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*