FOTO: Sklárna ocenila zaměstnance

  •  

Tradičně na konci roku předává teplická sklárna AGC Flat Glass Czech svým zaměstnancům ze všech závodů zlaté, stříbrné a pamětní medaile za dlouhodobé působení ve firmě. Firma se tak snaží ocenit zaměstnance, kteří se podílejí na jejím úspěchu a pracují ve společnosti více než pětadvacet let nebo odchází do důchodu po nejméně dvaceti letech ve společnosti. Po minulých letech, kdy byl ceremoniál kvůli opatřením v souvislosti s pandemií koronaviru zrušen, letos proběhl v celé parádě poslední listopadový den v Domě kultury.

Některou z medailí získalo sto osmdesát zaměstnanců. „Počet medailistů je v letošním roce rekordní. Nikdy v minulosti počet oceněných zaměstnanců nebyl takto vysoký.,“ řekl manažer lidských zdrojů AGC Flat Glass Czech Libor Sehnal a dodal, že to svědčí o stabilitě zaměstnanců skupiny AGC. Před samotným udílením v estrádním sále Domu kultury v Teplicích všem přítomným zahrála netradiční „cimbálovka“ Blue Cimbal, pop-rocková kapela, ve které kytary nahradil cimbál.

Tradici předávání medailí zavedl v roce 1996 tehdejší ředitel společnosti Štěpán Popovič. Letos byly uděleny už po sedmadvacáté zaměstnancům čtyř výrobních závodů společnosti AGC Flat Glass Czech a zaměstnancům dceřiných společností.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*