FOTO: Navzdory pandemii se dovolená uskutečnila

  •  

Původně připravovaná společná dovolená s německými partnery se bohužel poprvé po šestnácti letech kvůli pandemii neuskutečnila.

Přesto se skupina devíti uživatelů služeb a zaměstnanců Arkadie, díky podpoře města Teplice a paní Havlíčkové, vypravila na plánovaný pobyt v Roztokách u Křivoklátu. Nabitý program se i díky příznivému počasí podařilo naplnit. „Dokonce už samotná cesta do místa ubytování se stala výletem, při kterém jsme navštívili zámecký park v Lánech a měli možnost mj. spatřit „mumie“ tj. zachované ostatky členů rodu Gryspeků v kostele sv. Petra a Pavla v Kralovicích,“ vypravuje asistent a řidič výpravy, jinak projektový manažer Arkadie Karel Klášterka.

Kromě toho navštívili město Rakovník včetně nově upraveného Aquaparku, hrad Křivoklát, Koněpruské jeskyně, železniční muzeum a muzeum amerických veteránů v Lužné u Rakovníka. Mnozí z účastníků poprvé v životě vyrazili na raftech splout dvanáctikilometrový krásný úsek řeky Berounky. Všichni zúčastnění doufají a věří, že se v příštím roce již podaří podobný pobyt realizovat opět společně s německými kolegy na dalším krásném místě v České Republice.

Josef Hon, Arkadie Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*