FOTO: Leonidas gym Dubí na galavečeru Fusions FN v Brně

Foto: FUSION-FN a Anna Beránková
  •  

Jeden z našich svěřenců – osmnáctiletý Filip Gorol se utkal v osmičkové vyřazovací pyramidě na prestižním galavečeru v Brněnském Bobycentru. Filip Gorol nastupoval 26. dubna do svého prvního profesionálního zápasu s domácím borcem.

Úplně poprvé šel tedy kompletně bez chráničů a do třech kol po třech minutách. Bohužel i přes dobrý Filipovo výkon jsme zápas těsně na body prohráli. Samozřejmě, že i prohra je zkušenost, která se použije k výhrám v zápasech budoucích. Přímo v Brně jsme se potkali i druhou výpravu z Teplic a to Kravec gym a jejich závodníka Marka Kočího pod vedením Pavla Kravce.

Oba naše týmy byli z důvodu vzdálenosti a dalších turnajů nekompletní tak jsme spojili sily a navzájem jsme si pomohli s přípravou a koučováním našich svěřenců. Oba naši borci sice prohráli na body, ale předvedli perfektní zápasy. Děkuji vedení C.M.T.A. Petru Ottichovi za možnost se zde ukázat, dále pak děkuji Matěji Šimůnkovy a Pavlu Kravci za pomoc a všem co nás podporují jako je Ústecký kraj, města Osek, Dubí a firmy Stavmart s.r.o. a Fightstore.cz


Ladislav Horejš, Leonidas Gym Muay Thai Dubí

  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*