FOTO: Hobby závody v Úpořinách

Zdroj: Sportovní stáj Svobodová
  •  

Další Hobby závody si koně i jezdci užívali v Úpořinách nedaleko Bystřan u Teplic. Akce se uskutečnila 1. května. Nachází se tu nachází nedávno opravený statek, ve kterém kromě teplické Arkadie má své zázemí jezdecký klub – Sportovní stáj Svobodová.

Petra Svobodová zde chová nejen koně, ale také drobné hospodářské zvířectvo. Sportovní stáj Svobodová se zabývá rekreačním a sportovním ježděním, hlavně v disciplínách parkur, drezura, vytrvalostní ježdění a pony sport. Naši členi mají za sebou hodně úspěchů, pravidelně se účastní jezdeckých závodů po celé ČR. Odbornost a kvalifikovanost máme na prvním místě.

Máme i program pro nejmenší ve formě jezdecké školičky pro děti od tří let. Naše minifarma slouží i mateřským a základním školám, které si můžou domluvit exkurzi. Program uzpůsobujeme věku dětí. Rádi navážeme spolupráci i s jinými organizacemi či soukromými osobami. Další informace naleznete ZDE.

Hobby závody Úpořiny (1) Hobby závody Úpořiny (2) Hobby závody Úpořiny (3) Hobby závody Úpořiny (4) Hobby závody Úpořiny (5) Hobby závody Úpořiny (6) Hobby závody Úpořiny (7) Hobby závody Úpořiny (8) Hobby závody Úpořiny (9)


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*