FOTO: Dětský náborový den na teplických Stínadlech

  •  

Teplická Stínadla patřila 1. června dětem. FK Teplice – spolek ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky uspořádaly pro ty nejmenší, v rámci akcí Měsíc náborů a Můj první gól, náborový dětský den pro dívky a chlapce ve věku 4 až 8 let.

„Připravený program, kterého se v průběhu celého dopoledne zúčastnilo více než tři sta dětí, byl opravdu bohatý. Vše začalo na dětských atrakcích Divadla v pytli Petra Stolaře, který děti zabavil různými dovednostními hrami. Divadlu v pytli asistovali také hasiči AGC, kteří nechali děti vyzkoušet si stříkání hadicí,“ popisuje průběh dopoledne Martin Kovařík, manažer marketingu a PR FK Teplice.

Po atrakcích na děti čekala nejdříve prohlídka zákulisím Stínadel, která končila na hrací ploše, kde si je převzali trenéři nově vznikajících přípravek FK Teplice.

„Trenéři měli pro všechny připravené různé fotbalové hry a soutěže. Nakonec děti dostaly medaile, náramky Můj první gól a také dárek od FK Teplice – tričko, pravítko a další drobnosti,“ dodává Martin Kovařík.

Pro stovky dětí byl dětský den na fotbalovém stadionu velkým zážitkem a ze stadionu odcházely doslova s očima navrch hlavy.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*