Fotbalová akademie uspořádala den otevřených dveří

Foto: kr-ustecky.cz
  •  

Kraj ve spolupráci s městem Teplice a Fotbalovou asociací České republiky (FAČR) uzavřelo memorandum o fungování fotbalové akademie. Regionální fotbalová akademie Ústeckého kraje uspořádala Den otevřených dveří, kterého se zúčastnilo 34 talentovaných dětí, uchazečů o vstup do akademie. Po dvou trénincích, psychologických a vědomostních testech, vyvrcholil den prezentací RFA Ústeckého kraje.

Prezentace se zúčastnil za Ústecký kraj hejtman Oldřich Bubeníček, za město Teplice náměstek primátora Jiří Štábl a za FAČR ředitel Akademií Karel Poborský. Všichni zástupci podepsali Memorandum o fungování RFA.

„Jsem opravdu moc rád, že v našem kraji Akademii máme, hodně tomu projektu od začátku fandím. Chceme ji samozřejmě zachovat a vytvářet dál dobré podmínky pro výchovu talentovaných hráčů,” řekl úvodem hejtman Oldřich Bubeníček.

Na něj navázal náměstek primátora Teplic Jiří Štábl, který potvrdil výstavbu nového hřiště s umělou trávou hned u ZŠ Edisonova. To by mělo být hotové ještě letos. Karel Poborský společně s šéftrenérem akademie Tomášem Heidenreichem rodiče uchazečů seznámili s konkrétním fungováním akademie v Teplicích.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*