Firma Hit Office z Teplic bodovala

  •  

Soutěž Vodafone Firma roku 2019 Ústeckého kraje ovládla společnost Family Bakery, rodinná cukrářská výrobna. Mezi živnostníky odbornou porotu nejvíce zaujal a titulem MONETA Živnostník roku 2019 Ústeckého kraje se může pyšnit Richard Kanta, který navrhuje a tvoří vitráže pro předělové stěny i pro kostely.

Stříbro bere Miloslava Hrachovcová, která se věnuje výrobě bylinkového mýdla. Bronzovou příčku obsadila specialistka na floristiku Simona Görtlerová.

Mezi firmami zvítězila společnost Family Bakery. Specializuje se na výrobu dortů, cupcakes a cheesecakes zejména pro firemní klienty.

„Zaujalo mě a líbí se mi, že je to mladá firma, která se dokázala velmi dobře prosadit. Zaměřuje se na výrobu, dokáží i distribuovat, nepotřebují partnery a dokáží to vše sami. Navíc majitelka působí v zahraničí,“ zhodnotil volbu poroty David Trčka z Vodafone Czech Republic.

Druhé místo obsadila společnost ADLER Czech věnující se výrobě a prodeji značkového reklamního textilu. Bronzovou příčku obsadila společnost HIT OFFICE, výrobce kancelářských potřeb a potravinářských obalů.

V každém kraji je také vyhlašován vítěz kategorie Vodafone Odpovědná firma roku 2019. Tuto cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. V Ústeckém kraji společně vyhlásily jako nejodpovědnější společnost ADLER CZECH.

Vítězové krajského kola se stávají zároveň celorepublikovými finalisty. Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží Vodafone Firma roku 2019, MONETA Živnostník roku 2019 i Vodafone Odpovědná firma roku 2019 se uskuteční 12. prosince na pražském Žofíně.

Vodafone Firma roku 2019 Ústeckého kraje:

  1. Family Bakery s.r.o. – rodinná cukrářská výrobna (Polepy)
  2. ADLER Czech, a.s. – výroba a prodej značkového reklamního textilu (Ústí nad Labem)
  3. HIT OFFICE s.r.o. – výroba kancelářských potřeb a potravinových obalů (Teplice)

MONETA Živnostník roku 2019 Ústeckého kraje:

  1. Richard Kanta – tvorba vitráží (Lubenec)
  2. Miloslava Hrachovcová – výroba mýdla (Růžová)
  3. Simona Görtlerová – specialistka na floristiku (Klapý)

Vodafone Odpovědná firma roku 2019 Ústeckého kraje:

ADLER CZECH, a.s. – výroba a prodej značkového a reklamního textilu (Ústí nad Labem)


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*