Dvakrát odložená Libverda

  •  

Pobyt klientů a zaměstnanců Arkadie v lázeňské Libverdě, dvakrát odložený kvůli koronavirové pandemii, se uskutečnil v první polovině srpna.

Třiačtyřicet účastníků si týden užívalo léta v malém, ale půvabném severočeském městečku. „Celý týden nás provázelo velmi teplé počasí, takže jsme museli trochu upravit program,“ říká Mirka Horová, ekonomka Arkadie, tady v roli vedoucí pobytu, „dva dny jsme věnovali plovárně v nedalekých Hejnicích.

I přes velmi teplé počasí jsme stačili uskutečnit výlet do zoo v Liberci, zámek Sychrov, Frýdlant i hejnickou katedrálu.“ Nechyběl ani tradiční čtvrteční rej v přestrojení, tentokrát na téma pohádkové bytosti, zpestřený ještě o průvod po kolonádě. „Lázeňští hosté nás mile vítali,“ dodává Mirka Horová, „a hudebník, doprovázející večer byl tak překvapen tím jak se umí naše parta bavit, že neváhal hraní k tanci protáhnout až skoro do půlnoci. Za pětadvacet let prý takovou partu nezažil.“

Program měl i složku sportovní. Ti zdatnější vystoupali pod vedením Jirky Seifrta na vrch Smrk, odměnou jim byl koš ovoce od Pepy Klusáčka a zasloužený potlesk zbytku účastníků.

Josef Hon, Arkadie Teplice

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*