Do nové sezóny vstoupili žlutomodří s novými dresy i generálním partnerem

  •  

Teplický klub vstoupil do nové sezóny se zbrusu novými sadami domácích i venkovních dresů, ale i s novým generálním partnerem, který je Tipsport. „Věříme, že tato spolupráce přinese mnoho úspěchů oběma stranám,“ řekl ředitel FK Teplice Rudolf Řepka. Dosavadní generální partner klubu Bílinská kyselka bude klub i nadále podporovat a stává se jedním z hlavních partnerů.

Nové domácí sadě dresů dominují tři různé odstíny žluté barvy, které dělí dres horizontálními pruhy. V domácí variantě je dres doplněn modrými trenkami a bílými stulpnami. „Bílé stulpny mají pro domácí zápasy tradici už z minulých let, proto se k nim vracíme,“ vysvětluje ředitel marketingu Martin Kovařík. Pro venkovní zápasy může být žlutý dres doplněný rovněž žlutými trenkami a žlutými stulpnami. „Takzvaná žlutá ponorka nám na několika venkovních zápasech během jara přinesla štěstí, takže tuto kombinaci určitě opět využijeme,“ doplňuje Kovařík.

Venkovní sada je celá bílá, dres má na přední straně však šedé prvky doplněné prvky v odstínech modré. Na obou sadách včetně trenýrek jsou poprvé všechna partnerská loga v jedné barvě.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*