Do Ledvic na velikonoční dílničky

Foto: ČEZ, Ota Schnepp
  •  

Blížící se Velikonoce si v Infocentru v Elektrárně Ledvice připomenou jen dva dny po jarní rovnodennosti, tedy v sobotu 23. března. Od 9:00 do 15:00 hodin zde proběhnou první letošní tvůrčí dílničky pro děti, a jak jinak, než ty velikonoční. Loňské aprílové Velikonoce přilákaly 164 návštěvníků, na vše připravený tým průvodců je proto zvědav, zda se letos podaří toto číslo překonat. Děti starší šesti let se přitom v doprovodu dospělé osoby mohou vydat i na nejvyšší rozhlednu v České republice, která se nachází v areálu elektrárny. Zájemci se ovšem musí zaregistrovat předem.

„Tematicky zaměřené akce v našich infocentrech mají vždy velký úspěch, a to nejen u nejmenších návštěvníků. Rodiny se k nám vracejí opakovaně. Máme radost, že do velikonočního, potažmo vánočního tvoření se s nadšením zapojují děti i rodiče,“ říká Kateřina Bartůšková, vedoucí Informačních center.

Registrace na akci není nutná. Výjimka platí pouze pro vstup na rozhlednu na severní podpůrné věži kotelny výrobního bloku 6, odkud je možné si ve výšce 140 metrů prohlédnout okolí elektrárny z ptačí perspektivy. Vstup na rozhlednu je povolený dětem starším 6 let v doprovodu dospělého. Všechny informace k rezervacím míst na rozhlednu jsou pro zájemce dostupné na webu www.cez.cz/ledvice.  Vstup je zdarma.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*