Děti si užily parádní den

  •  

Již po šesté se na zahradě Základní a Praktické školy Arkadie uskutečnil Den tvořivosti Arkadie. Díky finanční podpoře Lions Clubu Teplice a osobnímu nasazení zaměstnanců školy i společnosti Arkadie, mohli rodiče se svými dětmi na čtrnácti stanovištích vyzkoušet řadu netradičních technik, podívat se na taneční vystoupení žáků 1. stupně, divadelní představení žáků 2. stupně a zazpívat si s arkadijskou skupinou „Neřízená střela“.

Akce se tradičně konala také za podpory Gymnázia Teplice, které zde prezentovalo svůj zoo park. Jeho žáci-dobrovolníci pomáhali dětem při jejich práci. Studenti Hotelové školy Teplice upekli 500 koláčků, které děti dostaly za své výrobky, což odráží české přísloví: „Bez práce nejsou koláče.“

Přes větrné počasí si program užilo více než 500 dětí. Charitativní rozměr akce tvořila sbírka pro „Lví očko“, projekt Lions klubu, který umožňuje screeningové vyšetření dětí v mateřských školách na Teplicku. Chráněné dílny Arkadie v rámci akce nabídly své zboží v prodejním stánku.

Karel Klášterka, Arkadie


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*