ANKETA: Co říkáte na to, že se Teplice dočkají zimáku a zrekonstruované plavecké haly?

  •  

Veronika Rezková
21 let, studentka
Teplice

Je úžasné, že tu konečně vyroste něco pro sport a zábavu a ne jenom obchodní domy, a také že se zrekonstruuje plavecká hala, kam sama ráda chodím. Zimní stadión tu chybí, byl tu vždy a tak to má taky být.

Karel Singer
31 let, středoškolský učitel
Osek

Každá investice do míst, kde se setkávají lidé a kde tráví svůj volný čas, je smysluplná. Novému zimáku přeji příznivější osud, než jaký měl jeho předchůdce.

Lukáš Vlček
26 let, vedoucí kompostárny
Ústí nad Labem

Doufám, že tento stadion už bourat nebudou. Věřím, že je to dobrá zpráva hlavně pro mladší generace a jejich rodiče. Dnešní děti jsou hodně na mobilech či tabletech. Takto alespoň někteří začnou více sportovat. Navíc bude jistě přístupný i veřejnosti, která se budou moct lidé vyřádit na bruslích. Plavecká hala už je stará dost a měla by jít s dobou. I tato investice má můj obdiv a velké díky.

Jana Jirešová
47 let, referent zákaznické péče
Teplice

Je to velice dobrá zpráva. Pamatuji na starý stadion a moc mně mrzelo, že ho bourali. Pro obyvatele Teplic a okolí to je beze sporu skvělá zpráva. Kromě návratu hokeje, krasobruslení a podobně bude nová hala jistě multifunkční, tak i koncerty a různé akce. Teplice jsou na dobrém místě, obé haly přinesou kromě radosti občanům, také i peníze do regionu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*