Červnové ŽÍT Teplice: Krásné léto bez šrámů

  •  

Milí čtenáři, sluneční paprsky a teplo prostě nenechají člověka jen tak v klidu civět do monitoru počítače nebo na televizi. Musí ven. Navíc, když má pocit, že před létem není úplně ve formě a pár kil by to před plavkovou sezonou chtělo shodit.

I mě to postihlo. Bylo rozhodnuto. Opráším sportovní náčiní a začnu hubnout v pohodě, na čerstvém vzduchu a na sluníčku.

Nejdřív jsme vyrazili na kolo. Po třicetikilometrové štrece jsem myslela, že z kola ani nesesednu, protože prostě upadnu. Několik dní jsme se nemohla hýbat. Přesto jsem se nechala nalákat na brusle. Labská cyklostezka je fajn. Po půlhodině ježdění mi málem odumřely obě nohy… nicméně hrdinně jsem vydržela ještě hodinu a půl, abych nakonec byla opět úplně grogy.

A protože jsem nepoučitelná, plavková sezona se blíží a špeky zůstávají, nechala jsem se ukecat na další zážitky. Ještě jsem si zaveslovala, vyšplhala na Šaunštejn, zaskákala z deseti metrů do bazénu. Byla si zahrát basket, golf, badminton, florbal, tenis a bowling. Bilance: ruplnul definitivně můj tenisový loket, mám naraženou kostrč, zaseklou krční páteř a sotva se ploužím. Sice jsem zhubla 5 kilo, ale jinak jsem troska.

Nenechte se o prázdninách unést zážitkovými programy, které pro vás připravili vaši blízcí, abyste je ve zdraví přežili.

Krásné léto bez šrámů :)


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*