Bílinská kyselka a Zaječická hořká se spojily s HC Sparta Praha

  •  

Česká firma Bohemia Healing Marienbad Waters (BHMW), která stáčí léčivé vody Bílinská kyselka, Zaječická hořká voda, Ferdinandův a Rudolfův pramen a vodu Aqua Maria se stala partnerem hokejového klubu HC Sparta Praha. Pro tuto sezónu je dodavatelem pitného režimu hokejového A týmu.

Hokejový brankář HC Sparta Praha Matěj Machovský si přijel do Bíliny prohlédnout stáčírnu, ke které má velmi blízko. „Moji rodiče stáčeli Horský pramen, který poté prodali jiné firmě, ale přesně vím, o co v procesu jde. Sám jsem si vším prošel. Vím, co je vyfukovačka, jak stáčení funguje a co je a není při stáčení vody potřeba,“ říká Machovský. O propojení s HC Sparta Praha BHMW dlouhodobě uvažovala. „Jsem moc rád, že jsme se domluvili a můžeme Spartu podpořit. I nadále ale podporujeme litvínovský hokejový klub i FK Teplice. Jsme patrioti a propoj se severočeskými sportovními týmy považujeme za důležitý,“ říká výkonný ředitel BHMW Vojtěch Milko.

Firma Bohemia Healing Marienbad Waters má ke sportovní tématice blízko. Nedávno získala licenci na výrobu iontových a energetických nápojů světové sportovní značky Head pro desítky států světa.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*