Bauhaus otevírá. Těšit se můžete na spoustu zboží i Vojtu Kotka

  •  

Svou devátou prodejnu v České republice otevírá v Trmicích u Ústí nad Labem už 4. srpna Bauhaus. Během slavnostního otevření nebude chybět doprovodný program. „Speciálním hostem bude Vojta Kotek, hlavní aktér našich televizních spotů. Kromě přestřižení pásky bude zákazníkům k dispozici také v roli prodejce – poradce v jednotlivých odděleních nově otevřeného odborného centra,“ zve všechny marketingový ředitel společnosti Jindřich Hovorka s tím, že prvních tisíc zákazníků, kteří nakoupí v novém Bauhausu nad 500 korun, získá tematické tričko zdarma.

„Investici na Ústecku jsme zvažovali již více než 10 let, ale až nyní se nám ji podařilo realizovat. Věříme, že v naší široké nabídce produktů najdou vše potřebné nejen nadšení kutilové, ale i řemeslníci či vetší stavební firmy. Současně do regionu přinášíme nové pracovní příležitosti a chceme se aktivně podílet i na jeho rozvoji prostřednictvím pečlivě vybraných CSR aktivit, které budou prospěšné obyvatelům Ústeckého kraje,“ říká Petr Kočí, jednatel společnosti Bauhaus.

Skladem nový Bauhaus nabídne kolem 50 000 produktů a další desítky tisíc na objednávku. V prodejně seženete potřeby pro byt, dům, dílnu, zahradu, ale také vybrané volnočasové aktivity. Nechybí ani velkoplošné Zahradní centrum, Drive-In Arena s možností vjezdu a nákupu zboží přímo do auta nebo další praktické služby jako například půjčovna nářadí a strojů. „V Bauhausu v Trmicích najdou zákazníci v Drive-In Areně těžké a rozměrné zboží, jako jsou stavební materiály, izolace či stavební řezivo. Do prostoru je možné zajet osobním automobilem, dodávkou, nebo menším nákladním vozem, vše potřebné naložit přímo do vozidla a při výjezdu zaplatit, aniž by museli opustit své auto,“ upřesňuje ředitel prodejny, Jaroslav Jeníkovský. Kromě nákupu v kamenné prodejně mohou zákazníci objednávat produkty i non stop na e-shopu. Zvolit lze doručení domů nebo rezervaci na prodejně s následným osobním vyzvednutím.

Příjezd pro zákazníky k prodejně je možný osobním autem ze dvou stran. Jednak po stávající komunikaci vedoucí za Globusem a také po nově vzniklé komunikaci vedoucí od ulice Tyršovy. Podle jednatele společnosti Petra Kočího v tuto chvíli u prodejny zatím zastávka nebude. „V případě zájmu ze strany zákazníků jsme ale připraveni toto téma do budoucna řešit,“ přiblížil Kočí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*