Aukce červených dresů vynesla přes 60 tisíc

  •  

V průběhu srpna na fecobookoveém profilu teplických fotbalistů probíhala charitativní aukce výroční červené sady dresů. A vynesla bezmála pětašedesát tisíc korun.

„Ve velmi optimistických odhadech jsme počítali s částkou kolem 50 tisíc, takže výsledná hodnota 64 500 korun je naprosto úžasná a moc děkuji všem fanouškům, kteří se do charitativní aukce zapojili. Věřím tomu, že tyto peníze skrz nadační fond pomohou tam, kde mají,“ říká předseda správní rady Nadačního fondu FK Teplice Martin Kovařík s tím, že peníze jsou už na transparentním účtu nadačního fondu.

Dresy se postupně během sedmnácti dnů dražily na facebookové stránce FK Teplice, za největší částku se vydražil dres Admira Ljevakoviće, u kterého během chvilky vyskočil finální příhoz 8 000 korun. Ke každému dresu, který je hráčem vlastnoručeně podepsaný, jeho nový majitel obdržel také certifikát pravosti.

Červená sada dresů vznikla na připomenutí venkovního utkání na hřišti Borussie Dortmund a hráči v ní odehráli několik zápasů v minulé sezóně. Do aukce šly zápasové dresy hráčů z utkání FORTUNA:LIGY, šlo o limitovanou edici, která nebyla v prodeji ani ve fanshopu, takže jinde než v aukci nebylo možné tyto dresy sehnat.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*