Arkadie po roce znovu v Lázních Libverda

Foto: Arkadie
  •  

Po roce strávila skupina 36  klientů, zaměstnanců a doprovodů týdenní pobyt v Lázních Liberda. Ubytovaní jsme byli tradičně v Penzionu Protěž. Tento týden nejenom že byl plný aktivit, ale ke spokojenosti všech se vydařilo i velmi pěkné počasí.

Přesto, že jsme navštívili Libverdu již po čtvrté, stále bylo kam se podívat. Dopoledne ti zdatní opět za doprovodu Jiřího Seifrta podnikali turistické akce, jiní si například objednali masáže nebo solnou jeskyni. Ostatní dopoledne i odpoledne jsme stačili absolvovat velmi pěkné výlety. Mezi ně patří hrad Lamberk, zámek Svijany, návštěva polské Bogatonye. Na celodenním výletu do Safari parku ZOO Dvůr Králové jsme mezi zvířaty absolvovali 50ti minutovou projížďku truckem. Při zpáteční cestě jsme se zastavili a prošli Babiččino údolí. Také tradičně došlo na čtvrteční diskotéku a v pátek na ukončení pobytu bylo grilování.

Poděkování patří manželům Stehlíkovým, paní kuchařce i obsluze z Penzionu Protěž. Také samozřejmě Autobusové dopravě Jaroslav Sláma s řidičem Martinem Holanem a neposlední řadě doprovodům klientů s těžším postižením. Finančně velmi významně podpořili tuto akci Lesy ČR a BZ Cranes, kterým patří velký dík.

Mirka Horová, Arkadie Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*