AGC ocenili za společenskou odpovědnost

  •  

Teplická AGC Flat Glass Czech získal Cenu Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost mezi firmami s více než 1000 zaměstnanci. Firma o svém vítězství rozhodla především dlouhodobě nadstandardní péčí o zaměstnance a podporou potřebných v rámci regionu Ústeckého kraje.

Cenu vyhlašuje Ústecký kraj společně s Radou kvality ČR a Hospodářskou a sociální radou Ústeckého kraje. Letos byla vyhlášena podruhé.

„Naše společnost patří dlouhodobě v rámci celé České republiky ke špičce firem v oblasti společenské odpovědnosti. Svědčí o tom nejen mnoho cen, které jsme v posledních letech získali, ale především skutečná čísla. Opětovně získaná cena za společenskou odpovědnost nyní v rámci kraje potvrzuje, že tyto věci děláme dlouhodobě a dobře. Vážíme si toho a určitě v nich budeme pokračovat,“ reagoval na ocenění Pavel Šedlbauer, předseda představenstva AGC Flat Glass Czech a viceprezident AGC Flat Glass Europe.

Kraj společně s Radou kvality ČR a Hospodářskou a sociální radou Ústeckého kraje při výběru hodnotí především péči o zaměstnance, rozvoj území, transparentní obchodní vztahy a ochranu životního prostředí. AGC Flat Glass Czech si letos odneslo již několik ocenění. Firma například v červnu získala již počtvrté titul nejlepšího zaměstnavatele v České republice. AGC také dlouhodobě figuruje v žebříčku Czech TOP 100 největších firem v zemi.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*