AGC Glass Europe představuje bezolovnaté zrcadlo Mirox 4Green

  •  

V souladu se svým udržitelným přístupem nabízí společnost AGC zdokonalenou škálu ekologických zrcadel.

Kromě dobře známých a vysoce kvalitních standardních zrcadel Mirox MNGE s velmi nízkým obsahem olova v laku nyní jde AGC o krok dále tím, že nabízí prémiové zrcadlo Mirox 4Green, které vyniká po-užitím bezolovnatých barev.

Ideální pro aplikace s podsvícením 

Zrcadla Mirox 4Green jsou vyrobena stejnou technologií jako Mirox MNGE, stejně snadno se zpracovávají a mají stejně vysoké kvalitativní parametry. Mirox 4Green je ideální pro aplikace využívající podsvícení, a to vzhledem k jeho naprosté opaknosti*. Oba produkty se ve skladu snadno rozliší díky tištěné značce na zadní straně zrcadla.

Vylepšená cer tifikace Cradle to Cradle 

Kromě vyloučení velkého množství toxických produktů, jako je měď, čpavek a olovo, věnuje společnost AGC velké úsilí vývoji zrcadel, která nesnižují kvalitu ovzduší v interiéru. Zrcadla Mirox vykazují velice nízké emise těkavých organických sloučenin (VOC = Volatile Organic Compounds) a velice nízkou úroveň formaldehydu. Mirox MNGE má certifi kát Cradle to Cradle Certifi edTM Bronze, zatímco Mirox 4Green díky svému vylepšenému složení má certifi kát Cradle to Cradle Certifi edTM Silver.

Kompatibilní se systémem AGC pro lepení skel FIX-IN

Zrcadla Mirox 4Green a Mirox MNGE jsou k dispozici v pěti barevných provedeních: Clear, Clearvision, Bronze, Grey a Black. Zrcadla lze instalovat pomocí systému AGC pro lepení skel FIX-IN, která jsou k dispozici na webových stránkách www.agc-store.com.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*