AGC Cup přinesl den plný fotbalu a zábavy

  •  

Už potřiadvacáté se fotbalový stadion Na stínadlech stal místem konání tradičního turnaje v malé kopané AGC Cup. Jako obvykle si své fotbalové schopnosti změřili zaměstnanci a příznivci společnosti AGC Flat Glass Czech. A nechyběly ani tým teplických fotbalovových legend pod vedením Pavla Verbíře, který celý turnaj i vyhrál. Na druhém místě skončil tým interní logistiky ze Závodu Řetenice a třetí byl tým OM LAN z AGC Automotive Chudeřice. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jiří Baran z řetenického týmu interní logistiky.

Fotbalový turnaj je součástí soutěžního a zábavního dne pro děti zaměstnanců skupiny AGC. Mezi pozvanými bývají tradičně také děti z dětských domovů. „Děti v dětských domovech materiálně rozhodně nestrádají, ale chybí jim daleko jiné věci, které materiální zabezpečení nemůže vynahradit. Chybí ty nejobyčejnější a nejprostší věci na světě – láska, náruč blízké osoby, zázemí, kam se můžu vracet. Některé aktivity jsou pro dětské domovy velmi náročné, a proto každoročně alespoň na jeden den nabízíme dětem změnu prostředí, zajímavé zážitky a také možnost navázat osobní či kamarádské vztahy,“ řekl personální ředitel AGC Flat Glas Czech Libor Sehnal.

Děti z domovů i děti sklářů celý den bavilo Divadlo v Pytli Petra Stolaře, studenti Střední školy AGC nebo jednotka hasičů AGC Flat Glass Czech. Nechyběla ani pěnová show.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*