AGC Cup: Legenda Verbíř povede FK Teplice proti sklářům

  •  

Po dvouleté přestávce se opět představí tým FK Teplice vedený Pavlem Verbířem a na pažitech prvoligového klubu si to v malé kopané rozdá se skláři ze skupiny AGC. Atraktivní zápasy budou i tentokrát tahákem již 22. ročníku tradičního turnaje v malé kopané AGC Cup. Letošního klání se zúčastní 14 týmů, z toho dva z Polska. Všechna mužstva, až na výjimku hráčů FK Teplice, tvoří zaměstnanci sklářské skupiny AGC. Zatím poslední ročník turnaje, který se uskutečnil v roce 2019, vyhrál tým z výroby laminovaných skel AGC Automotive Czech. Turnaj, který je součástí celodenní akce pro zaměstnance AGC a jejich rodiny, má výkop v sobotu 4. června v 9:00 na tréninkových plochách FK Teplice.

„Pandemie COVID 19 bohužel neumožnila během předchozích dvou let uspořádat naše tradiční fotbalové klání, na které se těší nejen samotní fotbalisté. Legendy fotbalových FK Teplice v čele s Pavlem Verbířem a Štěpánem Vachouškem jsou i nadále největšími favority turnaje, i když je před třemi roky dokázali porazit kolegové z AGC Automotive Czech. Věřím, že nás čekají napínavé souboje a skvělé fotbalové parádičky,“ personální ředitel AGC Flat Glass Czech Libor Sehnal.

Na trávnících FK Teplice se představí celkem 14 mužstev ze všech závodů skupiny AGC v České republice. Půjde o týmy z Kryr, Oloví, Chudeřic, Řetenic, Dubí a Stodu. Do Teplic přijedou i dva polské týmy z Varšavy a Opatówa.

Fotbalový turnaj je součástí soutěžního a zábavného dne pro děti zaměstnanců skupiny AGC. Mezi pozvanými budou tradičně také děti z dětských domovů v Tuchlově a Krupce, se kterými firma spolupracuje. Ty i děti sklářů bude celý den bavit Divadlo v Pytli Petra Stolaře nebo jednotka hasičů AGC Flat Glass Czech.

Fotbalový turnaj AGC Cup patří mezi aktivity, které skupina AGC pro své zaměstnance pravidelně připravuje. Výjimkou byly předchozí dva roky, kdy se akce neuskutečnila kvůli pandemii COVID 19. Nejen díky těmto aktivitám firma dlouhodobě boduje v soutěži o nejlepšího českého zaměstnavatele. Pravidelně se AGC Flat Glass Czech i její sesterská AGC Automotive Czech také umisťuje na předních místech soutěže Zaměstnavatel roku.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*