4. Adventní noční běh ukončí běžeckou sezonu

  •  

Tento závod si již získal tradici. Letos se v podvečer 2. prosince rozběhne po ústecké cyklostezce světelný had tvořený běžci všech věkových kategorií počtvrté. Ústečtí běžci, sportovci, ale i všichni ti, kteří si chtějí protáhnout tělo, potkat se s přáteli a také trochu pomoci někomu, kdo to hodně potřebuje, si rozsvítí čelovky přesně v 17:00.

Trasa dlouhá 5 km je určena pro všechny věkové kategorie, pro každého, kdo si rád zasportuje a v předvánoční době udělá i radost někomu dalšímu. Trasa vede po Labské cyklostezce. Start je od Mariánského mostu ke zdymadlu a zpět. Na každého běžce v cíli bude čekat teplý čaj, svařené víno a vánočka. První tři muži a ženy získají i drobnou odměnu a pár cen počká na ostatní v tombole. Startovné je dobrovolné a celý výtěžek půjde na charitativní účely.

Závod společně s pivovarem a hotelem Na Rychtě organizují další pořadatelé ústeckých běhů, jako Prima běhy, Dubické běhy, Ústecký běžecký pohár s Mumií, RunCzech, Nadační fond Plamínek naděje a město Ústí nad Labem. Start závodu je v 17:00, registrace probíhá na místě od 16:00 do 16:45 hodin.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*