Žena okradla seniora v domově důchodců o 300 korun

  •  

Ani v domovech důchodců nejsou lidé v bezpečí. Z trestných činů loupeže a porušování domovní svobody byla obviněna 34letá žena, která měla okrást seniora o peníze.
Podle zjištěných důkazů ve středu dopoledne přišla za 86letým mužem do domova důchodců, zaklepala na dveře, a když jí otevřel, zatlačila ho do bytu a z kapes kabátu pověšeného v předsíni mu odcizila 300 korun. Vyšetřování obviněné ženy probíhá na svobodě, pokud bude uznána vinnou, hrozí jí trest odnětí svobody až na deset let.

To lavičku v hodnotě téměř pět tisíc korun chtěl odcizit včera dopoledne 38letý muž v teplické Zámecké zahradě. Demontoval jistící šrouby, kterými byla lavička připevněna k betonové desce, zloděje si ale všimla svědkyně, která přivolala strážníky. Ti muže chytili a předali policistům, kterým se při výslechu přiznal, že kovové části lavičky chtěl dát do sběrny a dřevo spálit. Muži v minulosti odsouzenému za majetkovou trestnou činnost již bylo sděleno podezření z přečinu krádeže ve stadiu pokusu, za který mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*