Zaběháte si a pomůžete dobré věci

  •  

Už zítra proběhne v Zámecké zahradě v Teplicích další ročník Silvestrovského benefičního běhu pro Živý dům, který organizují tepličtí salesiáni. Poslední den v tomto roce tak můžete věnovat podpoře projektu, který v Teplicích nemá obdoby.

Už více než jeden rok salesiáni rekonstruují budovu bývalých jeslí v Hlávkově ulici, a stavební práce se pomalu chýlí ke zdárnému konci. Výtěžek z benefičního běhu bude použit na dokončení prací v posledním patře, které bude sloužit jako zázemí pro ředitelku střediska a administrativní pracovníky, ale bude disponovat také multifunkční a zasedací místností. Živý dům by se měl pro veřejnost otevřít v roce 2024.

Výše startovného na benefičním běhu je dobrovolná a běžci se nemusí předem registrovat. Začátek akce je naplánován na neděli 31. prosince v 10:00 hodin u Zahradního domu v Teplicích. Trasa povede skrz Zámeckou zahradu a není nikterak náročná, na akci nejsou zváni pouze zkušení běžci, ale také rodiče s dětmi či senioři, kteří si chtějí poslední den roku zpříjemnit malou procházkou. Více informací naleznete na facebookovém profilu salesiani.prosetice nebo na e-mailu zivydum@salesianiteplice.cz.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*