Večerní rozhledy z rozhledny pokračují i v novém roce

  •  

Večerní rozhledy z oficiálně nejvyšší rozhledny v České republice pokračují i v roce 2023. Již tuto sobotu 21. ledna se do Informačního centra v Elektrárně Ledvice mohou vydat další zájemci o nevšední zážitek. Čeká je neopakovatelný pohled do všech světových stran z výšky 140 metrů z ochozu severní věže kotelny výrobního bloku 6. Prohlídky budou probíhat v pravidelných intervalech od 17 do 22 hodin. Na exkurzi je nutné se objednat předem, vstup je zdarma.

„Koncem loňského roku se večerním pohledem z ptačí perspektivy na osvětlenou krajinu a nasvícenou elektrárnu kochalo celkem skoro 350 lidí. Z reakcí návštěvníků víme, že atmosféra této akce je skutečně nezaměnitelná. O tom ostatně svědčí i obrovský zájem, pro který jsme se rozhodli exkurze zopakovat, dokud to podmínky stále dovolují. Zima je totiž pro tento typ prohlídek ideální, jelikož se brzy stmívá,“ říká Kateřina Bartůšková, vedoucí útvaru Informační centra Skupiny ČEZ.

Za třináct let existence infocentra si do něj našlo cestu bezmála 70 000 návštěvníků. Jen v loňském roce jich bylo 8 397.

Na večerní rozhledy z rozhledny pořádané 21. ledna je nutné si místo rezervovat předem, a to na telefonním čísle 411 102 313, případně e-mailem na infocentrum.ele@cez.cz. Více informací k akci naleznou zájemci na www.cez.cz/ledvice.  Rozhledna s prosklenou vyhlídkou a volně přístupným zabezpečeným ochozem přitom všem nabízí neopakovatelný výhled na okolní krajinu ze střechy nejvyšší průmyslové stavby v Česku. Ten je navíc již potřetí umocněn příchodem tmy a nasvětlenými městy a obcemi v jejím okolí.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*