Vánočka i hudba – takové budou v Teplicích Vánoce s AGC o stříbrné neděli

Foto: Jiří Zonyga & Větry z jihu
  •  

Hudba po celé odpoledne, vánočka, čaj a další dobroty přichystal poprvé pro všechny Tepličáky sklářský gigant AGC Flat Glass Czech ve spolupráci s Městem Teplice a Malou Paříži. Na akci s názvem Vánoce s AGC, která se od 14:00 uskuteční v Altánu u Zahradního domu, se mohou obyvatelé Teplic i jejich návštěvníci těšit o nadcházející stříbrné neděli. Vystoupí zde například majitel výjimečného hlasu a vítěz X-Factoru Jiří Zonyga, mladí tepličtí hudebníci Hitshakers nebo dětský pěvecký sbor Poupata.

„Tradičně jsme v předvánočním čase pořádali slavnostní koncert, který byl určený především pro naše lidi. Letos jsme chtěli přispět ke zpříjemnění vánoční atmosféry v Teplicích o stříbrné neděli, kdy se lidé tradičně vydávají do ulic měst. Pro Tepličáky i návštěvníky města jsou vedle hudebního programu připraveny zdarma také tradiční symboly Vánoc – čaj a vánočka,“ řekl Libor Sehnal, manažer lidských zdrojů AGC Flat Glass Czech.

Sváteční akce začíná v 14:00 vystoupením dětského pěveckého sboru Poupata ze Základní školy Maršovská. Mladé zpěváky bude doprovázet na klavír Markéta Loskotová. Hned poté se představí uskupení mladých teplických hudebníků Hitshakers, kteří zahrají covery známých popových světových hitů. Hvězdou vánočního odpoledne pak bude Jiří Zonyga se svým hudebním projektem Větry z Jihu, který v Teplicích představí speciální vánoční variantu svého koncertního programu. „Jsem přesvědčený, že si všichni vánoční atmosféru náležitě užijeme a že AGC bude moci přispět k příjemnému a pohodovému prožití Vánoc v Teplicích,“ doplnil Sehnal.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*