V Úpořinách je jezdecký klub

  •  

V obci Úpořiny nedaleko Bystřan u Teplic se nachází nedávno opravený statek, ve kterém kromě teplické Arkadie má své zázemí jezdecký klub.

Petra Svobodová zde chová nejen koně, ale také drobné hospodářské zvířectvo. Sportovní stáj Svobodová

se zabývá rekreačním a sportovním ježděním, hlavně v disciplínách parkur, drezura, vytrvalostní ježdění a pony sport. Naši členi mají za sebou hodně úspěchů, pravidelně se účastní jezdeckých závodů po celé ČR. Odbornost a kvalifikovanost máme na prvním místě.

Mezi naše služby patří výcvik koní a jezdců, terapie pomocí koní i zvířátek, vození dětí, pořádání kulturních, chovatelských a sportovních akcí. Několikrát do roka pořádáme jezdecké závody zde v jízdárně v Bystřanech (8. 5., 18. 5., 1. 6., 15. 6., 22. 6.,13. 7., 24. 8., 20. 9., 28. 9.). Úzce spolupracujeme s dalším jezdeckým oddílem Stáj u Lucky. Je možné si u nás vyzkoušet projížďku na koni nebo věnovat jízdu na koni jako dárek.

Máme i program pro nejmenší ve formě jezdecké školičky pro děti od tří let. Naše minifarma slouží i mateřským a základním školám, které si můžou domluvit exkurzi. Program uzpůsobujeme věku dětí. Rádi navážeme spolupráci i s jinými organizacemi či soukromými osobami. Další informace naleznete na www.uporiny.cz.

Eva Svobodová


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*