Teplice bude zase brázdit vláček Humboldt a KabrioBus Payer

  •  

I v letošní sezoně se během dubna rozjede po historickém a lázeňském centru Teplic, ale i na Doubravku turistický vláček Humboldt. „Pokud nebude špatné počasí, tak vyrazíme 8. dubna,“ potvrdila projektová manažerka VisitTeplice Radka Bekakisová.

Oblíbený vláček bude jezdit na pravidelné trase Zámecké náměstí – botanická zahrada a zpět. Odjezd ze Zámeckého náměstí bude od 14:00 do 17:00 každou celou hodinu a od botanické zahrady pak 14:20, 15:20, 16:20 a 17:20 hodin. Jízdné stojí sto korun a pro jedno dítě s jedním platícím dospělým je zdarma. Na Doubravku pak vláček pojede o víkendech za dvě stě korun v 10:00 hodin.

Kromě vláčku vás na vrchol Doubravské hory s dominantou města hradem Doubravka sveze otevřený turistický autobus, takzvaný KabrioBus Payer. Všechny jízdy začínají a končí vždy na Zámeckém náměstí se zastávkou přímo u zříceniny hradu. Délka celého okruhu je zhruba 85 minut. Ze Zámeckého náměstí vyjede turistický autobus v 13:30 a 15:30 z Doubravky 14:50 a 16:50 hodin. Jízdně je za devadesát korun a i tady má dítě jízdu v doprovodu platící dospělé osoby zdarma.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*