Škola Arkadie hostila hráče FK Teplice

  •  

Ve škole Arkadie se uskutečnila nezapomenutelná akce. Hráči kategorie U16 z fotbalového klubu FK Teplice přijeli navštívit žáky prvního stupně, kteří mají různé zdravotní handicapy. Společně si zahráli fotbal, povídali si a navázali nová přátelství.

Hráči FK Teplice, kteří byli doprovázeni Vilémem Kunzem, odpovědným za CSR aktivity klubu, Jaroslavem Bartošem, manažerem mládeže, a Davidem Haviarem, trenérem U16, také přinesli pro školu velkorysý dárek. Darovali jim několik originálních dresů s logem klubu. Žáci školy byli nadšení z tohoto gesta a poděkovali hráčům za jejich návštěvu.

Tato akce byla výsledkem spolupráce mezi školou Arkadie a FK Teplice, která začala malým nápadem a pár telefonáty. Cílem bylo podpořit a oživit sportovního ducha žáků školy Arkadie a ukázat hráčům FK Teplice, že i děti se zdravotním handicapem se umí radovat ze sportu. „Díky darovaným dresům bude mít náš zahradní školní fotbálek tu pravou atmosféru.“ doplňuje Radmila Beránková, zástupkyně ředitele škol Arkadie. Obě strany si akci užily a těší se na další spolupráci.

Karel Klášterka, Arkadie Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*