Rekonstrukce chodby a úsporná opatření

  •  

TJ Sokol Trnovany postupně zvelebuje chodbu v sokolovně. Snížili jsme strop a zdi na chodbě i dámských toaletách lemují sádrokartonové sokly. Ty zakryjí nevzhledná místa opakovaně narušovaná vlhkostí. V soklech jsou větrací otvory, takže nehrozí hromadění vlhkosti a případně i plísně. Vyměníme také dveře do tělocvičen.

Vysoké ceny energií i nás vedou k šetření. Asi tím nejmenším jsou úsporná svítidla. Pro lepší regulaci teploty a vytápění pouze potřebných tělocvičen pořídíme termostat s možností dálkového ovládání. Místo bojleru nainstalujeme průtokový ohřívač a pořídili jsme tepelné čerpadlo.

Máme připravená i opatření omezující únik tepla. Lítačky na chodbě jsou už utěsněné. V nejbližší době už nebudou průchozí. Budou u nich zvonky do jednotlivých místností. Příchozím pak dveře otevře trenér jeho oddílu. V prostoru mezi vstupem a lítačkami budou lavičky, aby se měli malí i velcí sportovci kde přezout.

Doufáme, že do konce roku bude vše hotové. Práce trvají už od září. Je to s ohledem na časové možnosti šikovných řemeslníků i brigádníků a na naši aktuální finanční situaci. Náklady na rekonstrukci chodby i úsporná opatření pokryjeme i díky dotacím od města Teplice a NSA.

Milena Niplová, starostka TJ Sokol Trnovany

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*