Povedený letošní Psí den v Teplicích

Foto z akce
  •  

V sobotu 26. srpna jsme oslavili Mezinárodní den psů nejlíp, jak šlo – na II. Psím dnu Teplice. Akce se moc povedla, na Agility hřiště v Trnovanech přišlo hodně pejsků s rodinami a všichni si to báječně užili. Pobavili se u soutěží, jako byla Zákeřná ulička či Neber buřta, obdivovali ukázky práce celních psů, agility, výcvik slepeckých psů, seznámili se s Avatarem, který poletí za rok do Konga zachraňovat ohrožená zvířata.

Mnozí si také nechali zkontrolovat čipy od strážníků Městské policie a v neposlední řadě podpořili útulky nákupem v jejich stáncích. Děti se zabavily díky speciálnímu programu, který pro ně společně nachystalo Centrum pro celou rodinu a Charita Teplice.

Velký úspěch měla i útulková tombola – za pouhých 50 korun mohli vyhrát hodnotné ceny od štědrých partnerů akce, vyhrával každý lístek! Prodalo se přesně 194 lístků, což jsme zaokrouhlili na celkových 10 tisíc korun, které na závěr akce předal přítomným spolkům, kterými byl Anidef, Doggoland, Hafanof a Malina pro slona pan Hynek Hanza, senátor a 1. náměstek primátora Teplic, který celou akci osobně velmi podporoval a strávil s námi i celé odpoledne, za což mu velmi srdečně děkujeme. Moc děkujeme všem, kdo přišli a spolu s námi strávili moc příjemné odpoledne a pomohli tak pejskům v nouzi. Obrovské díky samozřejmě všem partnerům, kteří naši akci podpořili a umožnili nám ji uspořádat.

Kateřina Kašparová, organizátorka akce Psí den


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*