Poslední rozloučení s Ondřejem Buchtelou proběhlo v bystřanské síni

Foto: IG Eva Buchtelová
  •  

Smutná zpráva přišla minulý pátek. Po náročném, ale krátkém boji se zákeřnou nemocí zemřel 24. července mladý hokejista Ondřej Buchtela. Poslední rozloučení se konalo dnes v poledne v Bystřanech. Na poslední cestu ho přišla vyprovodit plná obřadní síň.

„Náš milovaný Ondra. Kluk, který miloval hokej. Bayern, pizzu, colu, svou rodinu, život. Milujeme tě, máma a táta,“ napsala po smrti svého syna maminka Eva na sociální sítě.

Hokejový obránce, ústecký rodák dvacetiletý Ondřej Buchtela bojoval s rakovinou od jara. Diagnostikovali mu zhoubný nádor na srdci, který se mu rozšířil do plic.

Nadějný hokejista prošel všemi mládežnickými reprezentačními výběry. Od sezony 2013/14 působil v Chomutově. V dresu Pirátů okusil extraligu, kde dosud odehrál 27 utkání a připsal si gól a nahrávku. Loni se přesunul do Liberce, ale místo dresu Bílých Tygrů hájil barvy jejich farmářského týmu. Za prvoligové Benátky nad Jizerou odehrál v poslední sezoně sedmapadesát utkání a nasbíral pětadvacet bodů za devět gólů a šestnáct nahrávek.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*