Policisté hledají aktéry neúspěšného přepadení zlatnictví

  •  

Policisté pátrají po pachatelích loupežného přepadení, ke kterému došlo v pondělí 16. ledna před 11:00 hodinou v Masarykově ulici v Teplicích. „Do prodejny vstoupil první pachatel, který u prodejního pultu předložil prsten a požadoval ověření, zda je ze zlata. Po chvíli do prodejny přišel druhý z pachatelů, něco si řekli cizí řečí, pravděpodobně anglicky a následně první muž napadl u pultu prodejce pěstmi do hlavy. Přitom poškozený upadl na zem,“ popisuje událost policejní mluvčí Ilona Gazdošová a doplňuje: „Mezitím se druhý muž pokoušel rukojetí nože rozbít vitrínu se zlatými šperky. Po neúspěšných pokusech oba z místa utekli přes silnici směrem do ulice Kollárova.“

Podle popisu je první pachatel muž hubené postavy, vysoký cca 160-180 cm, věk cca 25 let oblečen v černých teplákách s bílým pruhem na boku nohavic, černé bundě. Na hlavě měl černou kšiltovku s kulatou nálepkou na kšiltu. Na nohou měl bílé boty zn. NIKE.  Druhý pachatel je také muž, hubené postavy, vysoký cca 160-170 cm oblečen v modrých džínách, černé mikině s kapucí s nápisem na hrudi COMPTON, maskovaný černým šátkem. Na hlavě měl kapuci od bundy a na zádech černý batoh zn. NIKE.

Policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k osobám pachatelů, či k jejich pohybu před anebo po loupeži, aby se obrátili na linku 158.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*