Policie potřebuje pomoci s nehodou

  •  

Policie žádá občany o podání svědectví v souvislosti s dopravní nehodou, ke které došlo v úterý 24. ledna v 15:10 hodin  v Teplicích, na křižovatce ulic Masarykova třída, Školní a Českobratrská na přechodu pro chodce ve směru na Trnovany.

Nezletilá chodkyně, která přecházela Masarykovu třídu z pravé strany od ulice Českobratrská, vstoupila na přechod pro chodce a to v době, kdy se přes něj rozjíždělo vozidlo VW Golf černé barvy (pětidveřová verze). Došlo ke střetu, při kterém holčička utrpěla zranění dolní končetiny, řidič osobního vozidla ji naložil do auta a odvezl do nemocnice, odkud nehodu telefonicky oznámil na policii.

Žádáme svědky, kteří se v uvedené době pohybovali v okolí místa, kde k nehodě došlo a mohli by poskytnout jakékoliv informace k jejímu průběhu, aby kontaktovali Dopravní inspektorát Teplice, Husitská 5, telefon 974 439 260, nebo informace sdělili na bezplatnou linku 158. Zároveň žádáme řidiče, kteří v inkriminované době projížděli křižovatkou a měli v provozu auto kamery, nebo jiná záznamová zařízení, aby poskytli záznam s průběhem nehody policii. Videa a případná svědectví by výrazně napomohla při rozhodování o míře zavinění jednotlivých účastníků nehody.

Daniel Vítek, PČR Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*