Pohádkový turnaj

  •  

Krásné slunečné počasí a perfektně připravené kurty přivítali v sobotu 23. září účastníky „Pohádkového“ tenisového turnaje dvojic v Košťanech. Díky tomu se většina párů snažila předvést to nejlepší, co si tělo pamatovalo bez řádné, neboli žádné, přípravy. Povzbuzovat přišlo mnoho fanoušků. Manželky, milenky, přátelé, mnoho dětí, takže tenistky a tenisté ukazovali zajímavosti, které se jen tak nevidí! Přihlásilo se čtrnáct deblů, a jak už bylo řečeno, tenis možná hráli „virtuálně“. Přesto doufám, že se všichni dobře pobavili.

„Jako každý rok patří poděkování městu Košťany, tenisovému oddílu TJ Sokol Košťany, propagaci zajistil pan Pelz, žízeň uhasil pan Červenec, o plné žaludky se staral pan Frühauf, sladké dobroty paní Kolafová, Denková a další dámy. Velký dík patří také panu Balcarovi a všem, díky kterým je radost tuto akci pořádat,“ říká hlavní pořadatel Václav Štark.

V konečném pořadí na prvním místě skončili Mádlík a Barták, druzí Bartoš a Červený a třetí Tischer s Winklerovou. Na dalších místech: 4. Honza a Dana Chlebovčíkovi, 5. J. Novotná a V. Štark, 6. L. Červencová a Opatrný, 7. Kučera a P. Leksa, 8. Dvořák a Kašpar, 9. Červenec a Toman, 10. V. Vlková a Novák, 11. M. Soperová a R. Leksa, 12. J. Frühauf a H. Frühaufová, 13. Zd. Fričlová a K. Denková, 14. O. Opata a Zd. Opata.

Ladislav Navrátil, Košťany


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*