Podzimní prázdniny si tepličtí Selesiáni užili v Praze

  •  

Stejně jako v loňském školním roce, i letos jsme o podzimních prázdninách vyrazili na víkendovou akci do Prahy. Zázemí jsme opět našli v Salesiánském středisku mládeže Praha, v Kobylisých, za co chceme touto cestou poděkovat řediteli SaSM Mgr. Vaškovi Jiráčkovi SDB. Akce se zúčastnilo 13 dětí různého věku z Prosetického střediska a jako vedoucí Jiřina Tétauerová a Jaroslav Hunka.

Páteční večer jsme měli naplánovanou procházku městem a památkami Prahy. Dětem se moc líbila, a protože byly hodné zasloužily si i rozchod po Malé straně.

Druhý den, v sobotu, jsme celý strávili v Aquapalace Praha, kde děti měly možnost vyžití na různých druzích tobogánů, simulované divoké řece, různých vířivkách a panoramatické sauně.

Neděle byla pak ve znamení úklidu a samotném odjezdu z Prahy. Zde něco postřehů samotných dětí:

Verča (12 let): Mně se nejvíc líbil v Aquapalce jeden tobogán a divoká řeka. Líbilo se mi v Praze na náměstí a památky a jak jsme dostali volno. Líbil se mi dnešní oběd, co nám Orry uvařil.

Nikola (11 let): Líbilo se mi Aquapalace. Líbilo se mi, jak jsme dělali scénky z herečáku a jak jsme šli nakupovat a hledali věci. Není nic, co se mi nelíbilo.

Lucka (10 let): Líbilo se mi, že jste nám zaplatili Aquapalace, platili jsme jen stovku a vy jste platili všechno. Také se mi líbilo, že jsme od vás jako odměnu dostali čokolády.

Selesiáni v Praze (2)

Selesiáni v Teplicích


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*