Osobnost roku Ústeckého kraje 2016: Salesiánské středisko Štěpána Trochty

  •  

Salesiánské středisko Štěpána Trochty – dům dětí a mládeže obdrželo cenu Osobnost roku Ústeckého kraje 2016 za umístění v čtenářské anketě Metropolu v kategorii dobrý skutek.

V anketě bylo oceněno 26 osobností, které svým umem i skutky skvěle reprezentují Ústecký kraj.

Porota navíc udělila dvě zvláštní ceny – Salesiánskému středisku Štěpána Trochty za dlouholetou podporu sociální integrace a bývalému hráči a trenérovi BK Děčín Pavlu Budínskému za výborné výsledky, jichž basketbalový klub dosahuje. Ocenění převzali od hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a představitelky  generálního partnera ankety, kterým je od roku 2011 Skupina ČEZ,  Soňy Holingerové.

O moderování slavnostního večera se postaral Vladimír Hron, oceněné v doprovodném programu pozdravili členové Ústeckého pěveckého sboru UJEP, zpěvačka Leona Gyöngyösi, úřadující Miss Czech Press Nikol Prachařová.

Poděkování za tato ocenění patří nejen zaměstnancům a dobrovolníkům Salesiánského střediska, ale i poskytovatelům podpory: Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy, Statutárnímu městu Teplice, Krajskému úřadu Ústeckého kraje a Římskokatolické farnosti – děkanství Teplice.

Salesiánské středisko Štěpána Trochty


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*