Nadační fond FK Teplice pomohl Věře a Vladimírovi

  •  

FK Teplice dlouhodobě spolupracuje s Centrem pro roztroušenou sklerózu v teplické nemocnici a snaží se aktivně podporovat lidi z regionu, kteří s touto nemocí statečně zápasí. Naposledy Nadační fond FK Teplice pomohl dvěma teplickým klientům tohoto centra. Paní Věře zakoupil nový invalidní vozík s podsedákem a panu Vladimírovi speciální sedátko do vany.

„Jsme velmi rádi, že jsme mohli aspoň tímto malým způsobem oběma pomoci a že jim darované zdravotní pomůcky usnadní jejich životy,“ řekl předseda správní rady Nadačního fondu FK Teplice Martin Kovařík.

„Měla jsem se velké problémy se starým invalidním vozíkem. Díky novému vozíku, který mi nadační fond daroval, se mi nejen lépe jezdí, ale zmizely i dřívější bolesti zad po krátkém sezení na vozíku. Vydržím nyní na novém vozíku sedět s malými přestávkami již skoro celý den, což je pro mne veliká úleva,“ doplnila paní Věra.

I v roce 2022 můžete pomáhat prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice: 293310060/0300 vedeného u ČSOB.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*