Lázeňská sezóna je i letos zahájena

Foto: FB Hynek Hanza
  •  

Tradiční a oblíbená městská open air akce zahájení lázeňské sezóny byla, vinou událostí posledních měsíců, letos jiná, než jsme všichni zvyklí. Ale i tak během uplynulého víkendu v Teplicích lázeňskou sezónu zahájili.

Nechyběl tradiční průvod, který došel až ke Kolostůjově kašně, kde se uskutečnilo svěcení pramenů. Místo velkých pódií se koncerty a další umělecká vystoupení rozprostřela po městě. Z tradičních scén zůstaly dvě pódia, na zámeckém nádvoří a v Šanovské mušli. I tak se obyvatelé i návštěvníci města nenudili.

„Chtěl bych moc poděkovat všem, díky kterým jsme tuto dvoudenní slavnost mohli opět uspořádat. Těmi důležitými jste byli vy, občané a návštěvníci města, že jste dorazili a mohli si užít po dlouhé době zase kus normálního života, zábavy a radosti,“ řekl k letošní trochu jiné lázeňské primátor Hynek Hanza.


  •  

1 komentář u Lázeňská sezóna je i letos zahájena

  1. Byla skvělá, díky všem organizátorům a jejich nasazení. Z mého pohledu byl víkend i přátelštější než minulá zahájení i díky rozšíření po celém městě a tím i rozptýlení návštěvníků.

    Řekla bych prostě, že byla více „lázeňská“.. :-)

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*