Kam s odstrojenými vánočními stromky?

  •  

Vánoční stromky můžete do konce ledna odložit vedle nádob na komunální odpad. Nedávejte je dovnitř. „Ideálně do prostoru vybudovaných kontejnerových stání tak, aby nepřekážely, nikoliv volně na chodník, silnici či jinam,“ říká Eva Pavlíková z odboru životního prostředí.

Stromky budou odvezeny speciálně vyčleněnou technikou, následně štěpkovány a jako Bio masa sváženy odděleně na kompostárnu, kde budou využity společně s ostatním Bio odpadem. Stromky proto musí být zcela odstrojené, bez zbytků ozdob.

Z jednotlivých ulic celého města budou sváženy postupně. „Pokud k odvozu stromku z daného místa nedojde déle než týden, využijte prosím portálu Hlášení závad na webových stránkách města a závadu nám jeho prostřednictvím nahlaste, případně využijte k nahlášení číslo 417 510 574 nebo e-mail: pavlikova@teplice.cz. Nápravu se budeme snažit zajistit co nejdříve,“ dodává Pavlíková.

Pokud se budete vánočního stromku zbavovat až po 31. lednu, předejte ho zdarma ve sběrném dvoře v Úprkově ulici v Teplicích.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*