Hudba, čaj a vánočka – takové budou teplické Vánoce v režii AGC

ilustr. obr.
  •  

Třetí prosincová sobota bude v Teplicích plně v režii sklárny AGC Flat Glass Czech, která ve spolupráci s Malou Paříží přichystala v Altánu u Zahradního domu pestrý vánoční program pro malé i velké. Od 15:00 se návštěvníci mohou těšit například na českou Edith Piaf – Radku Fišarovou, která představí svůj nový program plný tradičních vánočních písní. Pro malé návštěvníky je připraven workshop efektních triků žonglérů. Chybět po celé odpoledne nemůže čaj a vánočka.

„Již podruhé se připojujeme k vánočnímu programu v Teplicích. Věřím, že letošním programem nalákáme spoustu Tepličáků k Zahradnímu domu. A také věřím, že si odpoledne s parádní hudbou, tancem, dobrotami a zábavou všichni společně užijeme,“ řekl Libor Sehnal, manažer lidských zdrojů AGC Flat Glass Czech.

Vánoční program začíná v 15:00 a vedle Radka Fišarová tria se návštěvníci mohou těšit také na pražský dívčí pěvecký kvartet KvarteTones, který přijede s nabitým vánočním programem. Na závěr vystoupí taneční skupina Modragon, jejíž program bude zakončený ohnivou show. „Teplý čaj a vánočka pro návštěvníky akce se již stala tradicí,“ dodává Libor Sehnal.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*